Lokalizacja

Blisko Natury

Włochy to jedna z najatrakcyjniejszych dzielnic Warszawy. O wiele spokojniejsza pod względem natężenia ruchu samochodowego czy pieszych, oferuje jednak standard życia odpowiadający temu z centralnych, najbardziej prestiżowych rejonów miasta.

Włochy wyróżniają się na tle pozostałych dzielnic bardzo dużą ilością zlokalizowanych tu firm, a to oznacza, że znacznie łatwiej tu o dobrą pracę, do której nie będzie trzeba dojeżdżać na drugi koniec miasta. Na korzyść tej lokalizacji działa także bezpośrednie sąsiedztwo stacji PKP (mieszkania znajdują się przy PKP Włochy), Okęcia oraz tras wylotowych z Warszawy – alei Krakowskiej i Alei Jerozolimskich. W pobliżu osiedla znajdziemy pełną infrastrukturę niezbędną do codziennego funkcjonowania – sklepy, szkoły, apteki, przychodnie, urzędy, obiekty użyteczności publicznej.

Ogromną atrakcją, wysoko cenioną w dużych aglomeracjach, jest bliskość terenów rekreacyjnych w postaci Parku Kombatantów oraz drugiego parku ze słynnym, ponad dwuhektarowym Stawem Koziorożca, gdzie spotkać można kaczki, mewy i inne gatunki fauny i flory. Jest to duży atut dla rodzin z małymi dziećmi, właścicieli psów, amatorów biegania czy wszystkich tych, którzy po prostu lubią od czadu do czasu zrelaksować się na łonie natury. Dzięki takiej lokalizacji mieszkania znajdują się w cichej okolicy.

Skontaktuj się z nami

Zamieszkaj komfortowo