Deweloper

Doświadczenie i skuteczność

Dźwigowa Park to inwestycja prowadzona przez spółkę wchodzącą w skład grupy kapitałowej Belvedere Development. Oparta w 100% na polskim kapitale grupa powstała w 2010 roku i jest oparta na kadrze wykwalifikowanych pracowników, którzy zdobywali doświadczenie na rynku deweloperskim od roku 1996. Profesjonalne, odpowiedzialne podejście pozwoliło na skuteczne zrealizowanie szeregu inwestycji mieszkaniowych i biurowo-usługowych w Warszawie oraz wielu innych miastach Polski. Przykładem może być niedawno zakończona sprzedaż mieszkań w Olsztynie na Osiedlu Parkowym nad Łyną oraz lokalu mieszkaniowym na ulicy Pstrowskiego 14L. Łącznie dzięki działalności spółki lub przy jej współpracy sprzedanych zostało ponad 2000 mieszkań. To najlepsze świadectwo skuteczności oraz potwierdzenie ogromnego doświadczenia deweloperskiego.

Bezpieczeństwo inwestycji

Filozofią działalności firmy jest profesjonalizm oraz zapewnienie klientom komfortu i bezpieczeństwa. Dlatego realizacja każdej inwestycji posiada w pełni zabezpieczone finansowanie, zgodnie z regulacjami prawnymi. Wpłaty klientów lokowane są na wyodrębnionych rachunkach bankowych i udostępniane deweloperowi dopiero w momencie zrealizowania następujących po sobie etapów inwestycji. Zyskują Państwo tym samym gwarancję bezpieczeństwa i pewność, że deweloper dotrzyma zakładanych terminów. Takie działania pozwoliły spółce na zyskanie zaufania klientów oraz osiągnięcia wysokiej, stabilnej pozycji na rynku.

Bazując na wieloletnim doświadczeniu stawiamy na nowoczesność. Nasi wykwalifikowani pracownicy zapewniają kompetentne kierowanie procesem deweloperskim na każdym jego etapie. Starannie dobieramy lokalizację tak, aby spełniały wszelkie wymogi nowoczesnych inwestycji. Bazujemy na wiedzy, zasobach oraz nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, które gwarantują terminowe realizacje i są w pełni zgodne z obowiązującym regulacjami prawa budowlanego oraz wymogami stawianymi przez Unię Europejską. Najważniejsi są dla nas mieszkańcy i to ich potrzeby stawiamy na pierwszym miejscu na każdym etapie inwestycji.

Skontaktuj się z nami

Zamieszkaj komfortowo