Inwestycja

Kameralne nowe mieszkania Warszawa Włochy – dwupoziomowe, z ogródkiem

Na mapie mieszkaniowej Warszawy pojawił się nowy punkt, łączący zalety dużego miasta ze swobodą, komfortem i bliskością przyrody. To osiedle Dźwigowa Park zlokalizowane w warszawskiej dzielnicy Włochy, słynącej z dużej ilości terenów zielonych, bogatej infrastruktury i doskonałych węzłów komunikacyjnych. Na położonej tu rozległej działce powstają trzy-czterokondygnacyjne, nowoczesne i stylowe budynki, które łącznie zapewnią 69 mieszkań. Projektanci zwrócili szczególną uwagę na zachowanie maksymalnej ilości terenów zielonych oraz zapewnienie komfortowych i estetycznych elementów małej architektury. Mieszkańcy będą mogli wybierać z lokali, w tym także mieszkań dwupoziomowych, o metrażu od trzydziestu do nawet dziewięćdziesięciu metrów kwadratowych. Dostępne są również mieszkania z ogródkiem. Dzięki licznym zabiegom architektonicznym, dużej powierzchni osiedla oraz rozkładowi lokali Dźwigowa Park zapewnia swoim lokatorom prywatność, a jednocześnie pozwoli uniknąć przytłaczającego klimatu ogromnego osiedla, na którym każdy jest anonimowy. Dajemy mieszkańcom pełną dowolność w wyborze swojego stylu życia.


  • mieszkań

  • miejsc postojowych

Komfort i wygoda

Projektując osiedle Dźwigowa Park pragnęliśmy połączyć wszelkie korzyści płynące z największego polskiego miasta z komfortem terenów mniej zurbanizowanych. Dzięki lokalizacji i doświadczeniu architektów udało nam się to osiągnąć. Mieszkańcy będą mogli korzystać z bogatej infrastruktury Warszawy, a jednocześnie po dniu pełnym wrażeń wypocząć w otoczeniu roślin i z dala od zgiełku centrum. Inwestycja przewiduje również umieszczenie na osiedlu dwóch lokali handlowo – usługowych. Mieszkania z ogródkiem znajdują się na parterze, natomiast pozostałe wyposażone są w przestronne balkony, doskonałe na chwilę relaksu i oddechu świeżym powietrzem, czy nawet pielęgnację swojego małego ogrodu lub zielnika.

Jednocześnie bliskość węzłów komunikacyjnych pozwoli na swobodne przemieszczanie się, czy to do pracy czy na weekendowy wypad za miasto. Dźwigowa Park to kameralne mieszkania Warszawa Włochy, które pozwolą Państwu żyć tak, jak chcecie.

Komórki lokatorskie

Wiemy dobrze, że każdy z nas posiada sprzęty, z których korzysta rzadko lub po prostu nie ma gdzie ich umieścić w mieszkaniu. Narty po sezonie czy rower nie muszą zajmować więcej naszej przestrzeni prywatnej, ponieważ mieszkańcom zapewnione zostanie miejsce na przechowywanie tego typu sprzętu. Komórka lokatorska to świetny magazyn rzeczy, które będą bezpieczne, dostępne w dowolnym momencie, a dodatkowo nie będą zajmowały miejsca w naszych szafach czy pokojach.

Bezpieczeństwo i swoboda

Jednym z elementów swobodnego, komfortowego życia jest poczucie bezpieczeństwa. Nowe mieszkania Warszawa Włochy na osiedlu Dźwigowa Park zapewnią mieszkańcom to wszystko i uczynią codzienne funkcjonowanie jak najwygodniejszym. Dlatego osiedle zostanie wyposażone w nowoczesną, podziemną halę parkingową. Przypisane miejsca sprawią, że mozolne poszukiwanie auta będą pieśnią przeszłości, a wracając z pracy lub zakupów nie będziemy tracić czasu na poszukiwanie miejsca do zaparkowania. A w nocy zaśniemy pewni, że nasz samochód znajduje się w bezpiecznym miejscu.

Mieszkania z ogródkiem

Skrawek zieleni dla każdego mieszkania zlokalizowanego na parterze pozwoli miło spędzać wolny, czas ciesząc się bliskością natury i świeżym powietrzem oraz da szansę realizacji ciekawych koncepcji aranżacyjnych. Mieszkanie z ogródkiem to Twój własny kawałek zieleni za oknem.

Balkony

Odpowiednio zaaranżowany balkon to dodatkowa przestrzeń, którą możesz wykorzystać jako miejsce wypoczynku w słoneczne dni a nawet założyć na nim przydomową uprawę aromatycznych ziół.

Skontaktuj się z nami

Zamieszkaj komfortowo