Lokalizacja

Nowoczesne mieszkania Włochy – blisko natury

Osiedle Dźwigowa Park to nowoczesne jedno i dwupoziomowe mieszkania przy PKP Włochy łączące w sobie wygodę, zalety dużego miasta z bliskością przyrody i ciszą. Jest to ciekawa alternatywa dla osób poszukujących lokalu w segmencie nowe mieszkania dwupoziomowe Wola, Bemowo, Włochy – Warszawa.

Włochy, choć ciche i spokojne, są jednocześnie bardzo dobrym węzłem komunikacyjnym. W sąsiedztwie osiedla znajduje się stacja PKP Włochy pozwalająca na dostanie się do centrum Warszawy w kilkanaście minut. Z kolei łatwy dojazd do alei Krakowskiej oraz Alej Jerozolimskich zapewniają wygodną podróż samochodem i bezproblemowe wydostanie się poza stolicę. Ze względu na atrakcyjną lokalizację i szybkie dojazdy, naszą inwestycją powinny zainteresować się również osoby poszukujące nowych mieszkań w dzielnicach Wola i Bemowo (dwupoziomowe i jednopoziomowe).

Włochy to zielona dzielnica Warszawy. Stale rosnącą popularność jako miejsca do zamieszkania zawdzięcza swojemu charakterowi oraz małemu natężeniu ruchu, zarówno samochodowego, jak i pieszego. Zachowując standard centralnych, prestiżowych dzielnic Warszawy, nasze mieszkania w cichej okolicy zapewniają jednocześnie wytchnienie od zgiełku wielkiego miasta oraz bliskość natury.

Cechą charakterystyczną, bardzo cenioną przez mieszkańców jest bowiem dostępność atrakcyjnych terenów rekreacyjnych, których tak często brakuje w innych dzielnicach. Wart uwagi jest między innymi urokliwy Park Kombatantów oraz zajmujący powierzchnię ponad dwóch hektarów Staw Koziorożca. To doskonałe miejsce zarówno na popołudniowy spacer, jak i niedzielny piknik z rodziną. Zalety dzielnicy docenią także biegacze i rowerzyści, którym przestrzeni do uprawiania sportu z pewnością nie zabraknie, a także właściciele psów. Zwierzęta będą miały doskonałe miejsce do spacerów i zabawy.

Poza spokojem i bliskością natury Włochy charakteryzują się wszystkimi cechami, jakich możemy się spodziewać po nowoczesnej dzielnicy Warszawy. W pobliżu osiedla Dźwigowa Park znajduje się pełna infrastruktura niezbędna do komfortowego funkcjonowania i spędzania czasu wolnego. Znajdziemy tam szeroką gamę sklepów, aptek i budynków użyteczności publicznej. Bliskość przychodni, urzędów oraz szkół pozwala na wygodne załatwienie wszelkich spraw bez konieczności podróżowania i stania w korkach. Natomiast duża liczna firm zlokalizowanych na terenie dzielnicy sprawia, że bardzo łatwo tu o znalezienie pracy niewymagającej mozolnego przejazdu każdego dnia przez połowę miasta.

Skontaktuj się z nami

Zamieszkaj komfortowo